+420 774 944 528 | hagarova.i@vitadu.cz

VITADU® dietní program

obrázek Při dietním režimu stravování VITADU® klienti hubnou za prvních 14dní průměrně - muži 5 - 6kg, ženy 4 - 5kg. Závisí to od hmotnosti s jakou začínáme hubnout. V našich výživových centrech jsou i rekordmani s úbytkem 10kg za dva týdny !!! Nejdůležitější je, že metabolismus "naučíme" čerpat zdroj energie, potřebný pro organismus z vlastních tukových zásob a následkem toho váha klesá stabilizované cca 5 - 6kg za měsíc. 

Co je ale nejpozitivnější, že při dodržení doporučení, která dostává každý na konzultacích (doporučení jsou "šité" individuální pro každého zvlášť), je úbytek tělesné hmotnosti na 100% jen z nebezpečného tuku uloženého na vnitřních orgánech az tělesného tuku, což u klasické nízkoenergetické , či při "ověřené" redukční dietě organismus nedokáže. 

Při dietním programu VITADU® ze svaloviny neubude, pouze z tukových zásob. Jelikož tukové buňky jsou objemově větší, ve srovnání se svalovou tkání, tak při redukci hmotnosti s programem VITADU® to klienti pocítí na konfekční velikosti výrazně a velmi rychle. 

VITADU® - redukce nadváhy ...... PRO KVALITNÍ ŽIVOT, zlepšení zdravotního stavu při metabolických onemocněních. 

Během redukce až na požadovanou hmotnost, zda velikost konfekce jsou všechny parametry kontrolovány při pravidelných konzultacích s VITADU® dietním či výživovým poradcem v některém z VITADU® center, měřením na body Scaner a rozborem moči. Klienti hubnou pod dozorem, vidí změny hodnot svého organismu (nejen váhu), je to pro ně pozitivní stimulace jít dál a nevzdat redukci hmotnosti, protože hubnout bez podpory a pravidelné kontroly, poradenství či motivace se zvládá mnohem obtížnější. 

Výsledky našich klientů mluví za všechno. Při dodržování programu VITADU® všichni zredukovaly nadbytečná kila ke své spokojenosti, někteří i víc než 30kg. Zdravotní stav klientům a pacientům se zlepšuje, snižují, nebo dokonce vyřazují na doporučení lékaře dlouhodobé užívání léků na vysoký krevní tlak, cholesterol, cukrovku. 

Redukci hmotnosti se spokojeností již podstoupilo mnoho klientů, včetně pacientů, kteří dostali doporučení od svého lékaře. Při dodržení programu VITADU® úspěšnost redukce tělesné hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu je 100% -ní. Rozpis a dietní program klient dostává vždy při osobní konzultaci, šitý přímo na míru (na základě jeho tělesných parametrů, zdravotního stavu, potřeby redukce hmotnosti, chuťových potřeb atd.).

První konzultace trvá cca hodinu. Na pravidelné konzultace a kontroly se chodí vždy po dohodě s dietním, výživovým poradcem, cca každých 14 dní. 

Pokud máte někoho v okolí, komu byste chtěli upřímně pomoci s jeho nadváhou a tím i se zdravím, bude Vám určitě vděčný.
Stačí mu dát přímo kontakt na výživového poradce VITADU®.

Pokud máte blízko k zdravému stravování, nebo Vás oslovila možnost pomáhat jiným a chcete se stát naším výživovým poradcem (absolvujete u nás školení ukončené certifikátem), neváhejte kontaktovat garanta programu VITADU®.

 KONTAKTUJTE NÁS

edituj