+420 774 944 528 | hagarova.i@vitadu.cz

VITADU® dietní program

obrázek Při dietním režimu stravování VITADU® klienti hubnou za prvních 14dní průměrně - muži 5 - 7 kg, ženy 4 - 5 kg.!!!!!!


Vše závisí od hmotnosti s jakou začínáme hubnout. V našich výživových ambulancích a centrech jsou i rekordmani s úbytkem 10kg za dva týdny !!! Nejdůležitější však je, že metabolismus "naučíme" čerpat zdroj energie, potřebný pro organismus z vlastních tukových zásob a následkem toho váha klesá stabilizované cca 5 - 6kg za měsíc. 

Co je ale nejpozitivnější, že při dodržení všech doporučení, která dostává každý na konzultacích (doporučení jsou "šitá" individuálně pro každého zvlášť), je úbytek tělesné hmotnosti na 100% jen z nebezpečného tuku uloženého na v dutině břišní, na našich orgánech, a z tělesného tuku, což u klasické nízkoenergetické , či při "ověřené" redukční dietě organismus nedokáže ani náhodou. Hubneme při těchto dietních pokusech ze svalové tkáně, a to je více než špatný počin.

Při dietním programu VITADU® ze svaloviny neubude, pouze z našich nastřádaných  tukových zásob. Jelikož tukové buňky jsou objemově větší, ve srovnání se svalovou tkání, tak při redukci hmotnosti s výživovým programem VITADU® to naši klienti pocítí na konfekčních velikostech daleko výrazněji a mnohem rychleji, než by sami očekávali.

VITADU® - REDUKCE NADVÁHY PRO KVALITNÍ ŽIVOT, zlepšení vašeho zdravotního stavu při metabolických a civilizačních onemocněních. 

Během redukčního programu VITADU, až po požadovanou finální hmotnost, jsou všechny vaše tělesné parametry kontrolovány při pravidelných konzultacích s VITADU® dietním či výživovým poradcem v některém z VITADU® center. Měříme vás na body Scaneru, a provádíme i kontrolní měření vaší moči. Naši klienti tak hubnou pod stálým dozorem, kdy vidí i změny hodnot svého organismu (nejen váhu). Tyto naměřené údaje jsou je to pro ně pozitivní stimulací v tom, že jít dál a nevzdat redukci hmotnosti, je to jediné správné. A hubnout bez podpory a pravidelné kontroly, poradenství či motivace se zvládá mnohem, mnohem obtížněji.

Výsledky našich klientů mluví za vše. Při dodržování programu VITADU® všichni zredukovaly nadbytečná kila ke své spokojenosti, někteří dokonce i víc než 30kg tukové tkáně. Zdravotní stav klientům a pacientům se zlepšuje, snižují, nebo dokonce vyřazují na doporučení lékaře dlouhodobé užíváné léky na vysoký krevní tlak, cholesterol, respektive diabetes II.typu.

Redukci své tělesné hmotnosti s redukčním výživovým programem VITADU již podstoupilo více než 100.00 spokojených klientů (Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Česká republika), včetně pacientů interních, kardiologických či diabetologických ambulancí, kteří dostali doporučení na nás od svého odborného lékaře. Při dodržení programu VITADU® úspěšnost redukce tělesné hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu je 100% -ní. Rozpis a dietní program klient dostává vždy při osobní konzultaci, ušitý přímo na míru (na základě jeho naměřených tělesných parametrů, zdravotního stavu, potřeby finální redukce hmotnosti, chuťových potřeb at podobně).

První konzultace trvá cca hodinu. Na další pravidelné konzultace a kontroly se chodí vždy po dohodě s odborným výživovým poradcem, nejobvyklejěí je interval 14 denních konzultací.Tato doba je nejoptimálnější z pohledu projevených změn a případné psychické podpory klienta.

Pokud máte někoho v okolí, komu byste chtěli upřímně pomoci s jeho nadváhou a tím i s  jeho zdravotném stavem, informujte ho, o čem jste se dočetli na našich stránkách,. uvidíte, že Vám bude určitě vděčný.
Stačí mu dát přímo kontakt na výživového poradce, ve výživové ambulanci VITADU®.

Pokud máte blízko k zdravému stravování, nebo Vás oslovila možnost pomáhat jiným a chcete se stát naším výživovým poradcem (absolvujete u nás školení ukončené certifikátem), neváhejte kontaktovat garanta programu VITADU®.

KONTAKTUJTE NÁS
774 944 528, hagarova.i@vitadu.cz