Alexandra Palatínusová, mladá herečka se slibně se rozbíhající hereckou kariérou, ale hlavně mladá žena, jako my ostatní. Svůj čas dělí mezi rodinu, se kterou žije v Brně a divadly v Jihlavě, v Bratislavě, a natáčením seriálů.

Během studií neměla ideální váhu. Uvědomovala si, že její profese si vyžaduje daleko více než jen mít talent a milovat svoji práci. Řekněme si to na rovinu, je velmi důležité jak herečka působí na diváky, hlavně mužská část se ráda dívá i na pěkné baby. A být zajímavá a pěkná baba, to není tak jednoduché, zejména když si vytížená doma i v práci. Kteří z nás si dokáží najít čas na sebe při svých povinnostech?

V průběhu studií se rozhodla radikálně změnit životní styl. Rozhodla se pro náš výživový program VITADU. Výsledky se dostavily, ale co je hlavní, naučila se jak se k sobě a ke svému tělu chovat, aby byl výsledek dlouhodobý.

Změna se dostavila až v období, kdy se žena měsíc po měsíci stává maminou. To jsou kila, které každá žena obětuje a nemyslí na ně.

V období mateřských povinností začala pomalu pracovat. Potřebovala se co nejdříve dostat do formy. Nastavili jsme individuální výživový program VITADU. Dnes má Alexandra svůj životní styl opět pevně v rukou, sportuje, ví přesně jak se stravovat. A musím říci, že je to rváč a velký poctivec.

Ako zhodila desiatky kíl?

Alexandra Palatínusová zvodná ako nikdy predtým