loading

Zbavte se nadbytečných kilo rychle, zdravě, bezpečně a pod odborným dohledem.

Redukce nadváhy pro kvalitní život.
  • +420 774 944 528
  • hagarova.i@vitadu.cz
  • Vitadu

Redukce hmotnosti se stala pro některé lidi celoživotní snahou. Přitom zhubnout rychle a zdravě je jednodušší, než si myslíte. Celým programem redukce Vaší hmotnosti Vás odborně provede VITADU® výživový poradce, který Vám kromě cenných rad ohledně stravování poskytne i motivaci a podporu. Nezapomínejte, že jsme tu pro Vás a našim posláním je udělat Vás zdravějšími a šťastnějšími. Dietní program VITADU® pomohl na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku a Chorvatsku už spoustě lidí - tak proč ne i Vám!

Co Vám nabízíme

Při dietním režimu stravování VITADU® klienti hubnou za prvních 14dní průměrně - muži 5 - 6kg, ženy 4 - 5kg. Závisí to od hmotnosti s jakou začínáme hubnout. V našich výživových centrech jsou i rekordmani s úbytkem 10kg za dva týdny !!! Nejdůležitější je, že metabolismus "naučíme" čerpat zdroj energie, potřebný pro organismus z vlastních tukových zásob a následkem toho váha klesá stabilizované cca 5 - 6kg za měsíc.

Výživový program VITADU®

Výsledky našich klientů mluví za všechno. Při dodržování programu VITADU® všichni zredukovaly nadbytečná kila ke své spokojenosti, někteří i víc než 30kg. Zdravotní stav klientů a pacientů se zlepšuje, snižují, nebo dokonce vyřazují na doporučení lékaře dlouhodobé užívání léků na vysoký krevní tlak, cholesterol, cukrovku.

Redukci hmotnosti se spokojeností již podstoupilo mnoho klientů, včetně pacientů, kteří dostali doporučení od svého lékaře. Při dodržení programu VITADU® úspěšnost redukce tělesné hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu je 100% -ní. Rozpis a dietní program klient dostává vždy při osobní konzultaci, šitý přímo na míru (na základě jeho tělesných parametrů, zdravotního stavu, potřeby redukce hmotnosti, chuťových potřeb atd.).

První konzultace u nás trvá cca hodinu. Na pravidelné konzultace a kontroly chodí klient vždy po dohodě s dietním / výživovým poradcem, cca každých 14 dní.

Těšíme se na Vás v našich centrech VITADU®

Jídlo na míru - VITADU®

Při redukčním programu VITADU® obdržíte nejen jídelníček šitý každému na míru, dle potřeby Vašeho metabolismu, ale i recepty na přípravu chutných jídel, při kterých se hubne. Máte však také možnost ochutnat vynikající bílkovinné jídla VITADU® s nízkým kalorickým složením. Jak to je s Vaším metabolismem a jak to vlastně při redukci tělesné hmotnosti funguje, máte možnost se dozvědět v rámci bezplatných konzultaci u našich výživových poradců. A nejen to. Naučíme Vás jak se stravovat a přitom nehladovět, abyste si udrželi svou dosaženou sníženou hmotnost. Zkrátka, aby nenastal jojo efekt ...... získáte tzv. kurz výživy. Odpovědi na všechny Vaše dotazy získáte na konzultacích v našich poradenských centrech.