loading

Zbavte se nadbytečných kilo rychle, zdravě, bezpečně a pod odborným dohledem.

Redukce nadváhy pro kvalitní život.
  • +420 774 944 528
  • hagarova.i@vitadu.cz
  • Vitadu

Alexandra Palatínusová, mladá herečka se slibně se rozbíhající hereckou kariérou, ale hlavně mladá žena, jako my ostatní. Svůj čas děl mezi rodinu, se kterou žije v Brně a divadly v Jihlavě, v Bratislavě, a natáčením seriálů.

Jak se to vlastně všechno seběhlo..?

Během studií jsem neměla ideální váhu. Uvědomovala jsem si, že moje profese si vyžaduje daleko více než jen mít talent a milovat svoji práci. Řekněme si to na rovinu, je velmi důležité jak my herečky působíme na diváky, hlavně mužská část obecenstva se ráda dívá i na pěkné baby, které kolikráte doma nemají. A být zajímavá a pěkná baba, to není tak jednoduché, zejména když jsem vytížená doma i v práci, kolikrát si říkám sama, na kolik procent? Kteří
z nás si dokáží najít čas na sebe při všech těch svých povinnostech?

V průběhu studií jsem se rozhodla radikálně změnit životní styl. Rozhodla jsem se pro zdravý životní styl s výživovým programem VITADU. Jeho výsledky se dostavily, program nezklamal, ale co je hlavní, naučila jsem se jak se sama k sobě a ke svému tělu chovat, musela jsem se naučit novému životnímu stylu, aby byl výsledek mé snahy dlouhodobý.

Pak nastala nová kapitola mého života, a změna se dostavila v době, kdy se žena měsíc po měsíci stává maminou. V tomto období jsem začala být matkou na plný úvazek a kila, co pomalinku začala naskakovat, ty snad každá žena „obětuje“ a nemyslí na ně.

I v tom nejkrásnějším období pro každou ženu, při plnění si svých mateřských povinností jsem začala pomalu pracovat. Naše profese totiž neumožňuje ten luxus dlouhých mateřských dovolených. Máme svoje pracovní závazky dlouhodobě dopředu nasmlouvané, prostor pro svoje soukromé záležitosti je pevně stanoven. Proto jsem se potřebovala co nejdříve dostat do své původní formy. Ve výživové ambulanci VITADU mi vyšli vstříc. Nastavili jsme individuální program, který mi pomohl „zpět do sedla“. Našla jsem opět samu sebe, svou životní energii a sílu na zvládnutí všech profesí a rolí, které herečka -- matka ztvárňuje na prknech, co znamenají svět, i doma v rodinném kruhu.

Dnes má Alexandra svůj zdravý životní styl opět pevně v rukou, přímo srší energií a je na ní vidět chuť do života. Hraje, natáčí, je vzornou matkou, oddanou životní družkou, sportuje, ví přesně jak se stravovat…a musím o ní říci, že je to rváč v sukních a velký poctivec. V těchto mediálních článcích se dočtete, jak popisuje sama herečka svoji hereckou kariéru.

Ako zhodila desiatky kíl?

Alexandra Palatínusová zvodná ako nikdy predtým